Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij i nie pokazuj więcej.

 
Od wielu lat wykonujemy aplikacje dla przemysłu wspomagające obsługę maszyn i linii produkcyjnych, rejestrację czasu pracy, obsługę dostaw, magazynów, logistyki i wiele innych.
 
Aplikacja na maszynę Mitegra
 
Podczas wykonywania aplikacji wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie nabyte w budowie maszyn i linii produkcyjnych oraz wielu praktycznych wdrożeniach.
 
Nasze aplikacje są wykonywane na indywidualne wymagania ściśle dopasowane do potrzeb klienta.
Mogą one wykonywać proste automatyczne zbieranie danych i generowanie raportów z poszczególnych urządzeń czy linii produkcyjnych oraz bardzo złożone procesy z wielu działów firmy czy wielu firm.
Zebrane dane można integrować z centralnymi systemami zarządzania produkcją lub wymieniać dane globalnie za pomocą Internetu.
 
Aplikacje dla przemysłu
 
Daje to możliwość pełnego dostępu do istotnych informacji w każdej chwili również za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych: smartfonach, tabletach czy laptopach w dowolnym miejscu na świecie.
 
Dostęp online daje możliwość pełnego dostępu do bieżących danych produkcyjnych oraz niezwykle przyspiesza organizację i planowanie produkcji. Jest też bardzo przydatny w przypadku pracy zdalnej.
 
Programy do produkcji
 
 
Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych Stanowiska kontrolno - montażowe Automatyka i sterowanie Automatyczne stanowiska do znakowania Programy i aplikacje dla przemysłu